barwniki do asfaltu barwienie asfaltu domieszki do betonu
plastyfikatory palety produkcyjne taśmy stalowe
wiązarki do taśm wibroprasy maszyny do produkcji elementów betonowych
ferroxon barwniki do betonu kontex"
Strona http://www.kontex.poznan.pl jest stroną archiwalną.
Zapraszamy na naszą nową, oficjalną stronę www:
http://www.kontex-sl.pl

Domieszki do betonu - środki antyadhezyjne - konserwujące

Polecamy Państwu wysokiej jakości środki do betonu, produkowane z 40 letnia tradycją przez niemiecką firmę Rhein-Chemotechnik GmbH.

Na całym świecie produkowane są każdego roku miliony ton wysokowartościowych betonów i elementów betonowych, w najbardziej ekonomiczny sposób, dzięki użyciu domieszek firmy Rhein-Chemotechnik GmbH.

Dzięki zastosowaniu podnoszących jakość domieszek, wyroby betonowe mogą w pełni sprostać olbrzymiemu wzrostowi wymagań technicznych, estetycznych i ekonomicznych.

Oferujemy: domieszki do betonu, środki antyadhezyjne, środki do pielęgnacji i czyszczenia betonu i maszyn (uszczelniacze i impregnaty) oraz urządzenia dozujące firmy Rhein-Chemotechnik GmbH.

Polecamy domieszki zmniejszające nasiąkliwość oraz drastycznie redukujące powstawanie wykwitów przeznaczone głównie do produkcji szarych i barwionych wibroprasowanych elementów betonowych, powodujące doskonałą urabialność, zmniejszenie tendencji klejenia się do stempla maszyny.

Dysponujemy również szeroką ofertą domieszek przeznaczonych do betonu towarowego oraz do produkcji specjalnych elementów betonowych o wysokich wymaganiach jakościowych.

Wpływają one między innymi na wzrost wytrzymałości, skrócenie lub przyśpieszenie czasu wiązania, zmniejszenie tendencji do pękania i powstawania rys, ułatwiają urabialność.

domieszki do betonu
domieszki do betonu - środki antyadhezyjne - konserwujące       © 2008 Kontex         Design www.projektowanie-www.pl